| 26justmeandyou a întrebat:

Explicati-mi, daca stiti, cum se realizeaza un eseu de autocunoastere. Fundita! happy

1 răspuns:
| Intrebari200 a răspuns:

Pai de exemplu poti introduce in eseu intrebari de genul : cine sunt eu? / care imi sunt prietenii mei / cum am ajuns pana aici ( referindu-te la nivelul de viata la care esti pe moment introducand tot felul de calitati pe care le-ai dobandit pe parcursul vietii tale) sau. cu cine seman? / de ce am inamici? / pe cine cunosc cu adevarat? si alte intrebari de genul acesta la care trebuie sa aduci argumente happy In general povestesti despre tine, viata ta si cum te afecteaza cei din jur big grin Sper ca ti-am fost de folos happy