| AleDia a întrebat:

Imi puteti spune niste lecee si profile din Arad.Eu am media de intrere 8.10.Imi puteti spune va rog mai mult licee si profile.Va rog ajutati-ma! Dau funda! Multumesc!

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pune mana pe brosura aia cu liceele si vezi la ce profile s-a intrat anul trecut cu medii de la 8, 20 in jos. Nu stie nimeni de aici brosura pe de rost. Asta e si motivul pentru care vi s-a dat brosura aia, ca sa va puteti face fisa de optiuni in cunostinta de cauza.

| JoanJett a răspuns:

Moise Nicoara:-matematica-informatica( intensiv informatica)
-matematica-informatica( intensiv engleza)
- stiinte ale naturii( clase)
filologie( romana)

Ghiba Birta:-matematica-informatica( intensiv informatica)
-matematica-informatica(intensiv engleza)
-stiinte ale naturii(intensiv engleza)
-filologie( bilingv engleza)

Vasile Goldis:-matematica-informatica( intensiv informatica)
-matematica-informatica(intensiv engleza)
-stiinte ale naturii
-filologie( bilingv engleza)
-filologie (romana)

Pedagogic:-filologie( bilingv engleza)
-stiinte sociale(intensiv engleza)
-matematica-informatica
-educator-invatator

Sabin Dragoi:-instrumentist-vocational
-instructor de teatru-vocational
-tehnician pentru tehnici artistice-vocationa

Economicsicktehnician in activitati economice( 2 clase, una de romana si una de intensiv engleza)
-tehnician in administratie
-tehnician in achizitii si contractari
-tehnician in turism

Alimentarsicktehnician analize produse alimentare( intensiv engleza)
-tehnician in prelucrarea produselor de origine anmala
-tehnician veterinar
-tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
Succes! happy

| JoanJett a răspuns (pentru JoanJett):

Nu m-am uitat la medii le-am luat ca sa te uiti orientativ, sa stii cam ce profil are fiecare... Nu stiu la medii