| KoropYulyan a întrebat:

Imi ziceti si mie un liceu din Iasi sau din Romania care ma poate face jucator de baschet adica sa fac cariera!

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Te poti inscrie la Clubul Sportiv Scolar Unirea Iasi pentru initiere si antrenamente.
Ai aici datele de contact :
http://4learning.ro/......--104.html

Daca o sa ajungi la un nivel performant ai si echipa in Iasi de divizia A: Politehnica CSS Unirea Iasi.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciun liceu nu te face jucator de baschet, nici macar cele sportive. vrei sa joci baschet te inscrii la un club si faci antrenamente de iti sar capacele