| anileda95 a întrebat:

Buna TPU:* la scoala am avut de facut un plan de afaceri la antreprenoriala. daca l-ati facut imi puteti arata planul vostru? dar sa nu fie copiat de undeva. facut de voi. funda+vot:*

1 răspuns:
| taviyamato a răspuns:

Pai gasesti o gasca de baieti mari, si te duci cu iei inarmat cu cagule pistoale cutite topoare la o mica afacere din cartier si i spui patronului sa plateasca taxa de protectie sub forma de salariu a unui viitor angajat din gasca, ceva gen 50 de milioane pe luna. POFTIM! esti un antreprenor de succes