| hagi24 a întrebat:

As vrea sa-mi fac o firma si in afara de plan de fezabilitate si planul de afaceri ce mai am nevoie de facut?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Ai ceva in gand sau o faci ca apoi sa poti sa faci ceva?

Daca nu ai nimic de gand, mai bine stai si gandeste-te sau gaseste ceva de facut, si apoi sa o inregistrezi.

Oricum ar fi, eu as merge pe ideea ca intai clientul, apoi firma.

Pentru ca s-ar putea sa intrii si pe partea ca e mai bine sa faci PFA.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Sa te duci sa o inregistrezi in registrul comertului din judetul tau.

| hagi24 explică (pentru Jipa95):

Era ceva daca se merita sau nu (intrebari)