| Alexandruuu88 a întrebat:

BUNA TPU! La subiectul 3(Romana) primesti punctele pentru redactare daca scrii altceva decat ce iti cere?laughing)

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Zero puncte. Eu iti cer mere si tu-mi vinzi pere? Cum crezi ca o sa te platesc? Asa si la examen.

| Adry05 a răspuns:

Normal ca nu.

| anamariarot a răspuns:

Nu. În liceu ne povestea profesoara despre elevi care au scris eseuri foarte bune la subiectul al III-lea, eseuri pe care în mod normal ar fi primit punctaj maxim, dar au primit 0 puncte, pentru că nu erau pe subiect.

| FaraNume1245 a răspuns:

Cat de paralel trebuie sa fii sa nu stii sa scrii nimic despre un subiect, care ti-a fost si explicat dinainte?

| Yasmin875 a răspuns:

Dacă nu are nici o legătură ca subiectul atunci nu.

| Pabibabum09 a răspuns:

Nu, nu se va puncta. Bafta!