| ALLLeXaNDRaALLE a întrebat:

Maine se afiseaza rezultatele de la simulari la clasa a VIII- a. Ideea e ca nu stiu cum se procedeaza : vor fi scrise pe usa? Or sa ni le spuna profesorii? Cand ajungem la scoala vor fi deja afisate? Daca nu la ce ora se afiseaza?
funda :*

Răspuns Câştigător
| mircea2003 a răspuns:

Cand te duci la scoala ar trebui sa vi le spuna profesorii

| ALLLeXaNDRaALLE explică (pentru mircea2003):

Ni le-au spus profesorii...

22 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

La mine s-au afisat ieri. Ni le-a spus o profesoara dar pe urma s-au afisat si la avizierul scolii sad Au fost note...ok, sa zic.Eu am luat 9, 3 la romana si 8, 45 la mate. Voiam mai mult, dar asta e happy Bafta!

| ALLLeXaNDRaALLE explică (pentru Idc12345):

La noi a fost un DEZASTRU. Cel putin la mine in clasa au fost doar sase note peste 5 si eu am fost printre aia. Naspa ca or sa se afiseze sad Cineva de la mine din scoala are 1, 35 la romana dar n-am aflat inca cine e.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat din ce judeţ eşti...

Rezultatele ar TREBUI să fie afişate pe site-ul Inspectoratului Şcolar Judeţean!

De asemenea, poţi să le găseşti afişate la avizierul şcolii sau pe pagina web a şcolii ( dacă are aşa ceva )...

Toate cele bune.

| ALLLeXaNDRaALLE explică (pentru bursuc001):

Sunt din Bacau.
Merci happy

| bursuc001 a răspuns (pentru ALLLeXaNDRaALLE):

Cu plăcere!

La ISJ Bacău NU a fost actualizat site-ul - vezi linkul :
http://www.isjbacau.ro/......ationala-3

http://www.isjbacau.ro/......onala-2014

O zi frumoasă.

| gingergirl1 a răspuns:

La noi au venit astazi,ni le-a zis doamna de romana, dar maine le afiseaza la panou crying [super misto, o sa le vada toata scoalahee hee straight face
NU ma asteptam la asemenea note, in special la romana, doamna de romana mi-a zis ca am lucrare de 7.50-8 si nota de pe lucrare e 5, 65 straight face
Nu stiu de ce, dar toata clasa a luat note mici crying
La mate am luat 4.20 si eu am facut o lucreare de 5.50, m-am corectat cu baremul inainte, deci sper ca nu o sa ai surprize neplacute!
Cel mai probabil o sa se afiseze inainte sa veniti voi la scoalawinking

| ALLLeXaNDRaALLE explică (pentru gingergirl1):

Au fost note foarte mici. Doar sase au luat peste 5 si eu sunt printre aia. La romana am luat 8, 40 dar sunt convinsa ca puteam mai mult.

| gingergirl1 a răspuns (pentru ALLLeXaNDRaALLE):

Peste tot au fost note mici, mai ales la mate
Eu pur si simplu nu pot sa imi dau seama unde am gresit chiar atat de mult la romana de mi-a scazut in halul asta straight face Luni o sa ne spuna doamna de romana ceva despre ele ca o sa le corecteze si dansa happy
La noi la mate au luat peste 5 cred ca 3 copii thinking
Si la romana 6-7 cred laughing
Ma rog, da'o-n pisici, e doar o simulare.

| ALLLeXaNDRaALLE explică (pentru gingergirl1):

La noi inca zicea ca cei care nu iau 5 nu intra in examen. Da` de unde? Faci examenul cu 10 copii?

| gingergirl1 a răspuns (pentru ALLLeXaNDRaALLE):

Ee te na! In examne intra toti cei care au absolvit clasa a8a straight face
Si iti dai seama ca pana la examen ne mai indreptam
Parerea mea este ca simularile noastre nu au fost corectate calumea! Si nepunctate toate chestiile in fine, cica ne-au dat rezulate mici ca sa ne motiveze laughing

| ALLLeXaNDRaALLE explică (pentru gingergirl1):

Au fost grele! Daca aveam ceva gen examenul de anul trecut puteam sa iau si 10 si cred ca examenele or sa fie mai usoare.

| gingergirl1 a răspuns (pentru ALLLeXaNDRaALLE):

Adevaratt,de.regula simularile sunt mai grele decat examenele.
Subiectele nu au fost imposibile dar au fost grele!
Am facut multe variante de examnene inainte dar alea erau usoare rau sad

| ALLLeXaNDRaALLE explică (pentru gingergirl1):

Da, unii s-au incurcat de la primul exercitiu. La romana a fost usor. Puteam mai mult.

| Yoniix a răspuns (pentru ALLLeXaNDRaALLE):

La noi, 5 elevi din 29 au luat peste 5 ( printe care si eu si sunt mandru laughing ), iar la romana 20 am luat peste 5 ( si eu ) laughing

| ALLLeXaNDRaALLE explică (pentru Yoniix):

In Bacau trei sferturi au avut sub 5 la mate.

| silviu987 a răspuns (pentru ALLLeXaNDRaALLE):

Se poate asa au facut clasele de la noi cei mari

| Yoniix a răspuns:

Sunt afisate pe o usa pe care intrati voi sau pe un geam de langa usa.Prima nota este la romana, a doua este la mate, iar a treia este media la acele 2 note. Sunt afisate deja cand ajungeti la scoala.
Funda?!

| ALLLeXaNDRaALLE explică (pentru Yoniix):

Ni le-au spus profesorii.

| Celentano1 a răspuns:

Cel mai probabil vor fi afisate maine la intrarea in liceu,(cel putin asa au facut anul trecut.winking

| silviu987 a răspuns:

Sunt afisate pe usa pe care intra profesorii

| ALLLeXaNDRaALLE explică (pentru silviu987):

Ni le-au spus profesorii.