| AndreeaDeea98 a întrebat:

Maine se face scoala in Bals, Olt?

Răspuns Câştigător
| Andr3iutz a răspuns:

Buna Andreea.
Sursa : http://www.isj.dj.edu.ro/
Comitetul Judeţean pentru Situaţii de Urgenţă a decis că TOATE şcolile şi grădiniţele din
judeţul Dolj vor fi închise luni, 13 februarie 2012, ca urmare a codului portocaliu de ninsori
instituit în zona de sud a României. Inspectoratul Școlar Județean Dolj anunță că, în mediul
urban, școlile primare și grădinițele vor asigura prezența cadrelor didactice la sediul instituțiilor
pentru a primi copii ai căror părinți nu le pot asigura supravegherea la domiciliu.

2 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Din câte a auzit nu se face școală în județul Olt. :d
Urmărește știrile și vei afla. kiss

Baftă!

| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Din câte am auzit nu se face școală în județul Olt. :d
Urmărește știrile și vei afla. kiss

Baftă!