| anonim_4396 a întrebat:

Maine se face scoala sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se face! Stai chill!

17 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Nu stiu face scoala, sunt destule in toate orasele nu cred ca ar mai fi nevoie. Nu, nu "se face" scoala maine.

| love10andra a răspuns:

Se face! Eu azi am mers la scoala...deci ai chiulit! BRAVO!

| daassh a răspuns:

Nu, maine nu se face scoala!

| Frumusika3 a răspuns (pentru daassh):

Ba se face!

| daassh a răspuns (pentru Frumusika3):

Ziua de 5 Octombrie este Ziua Cadrului Didactic, iar in programa scoalara estre trecuta ca zi libera, adica in traducere libera nu se face scoala, poate doar niste activitati extrascolare, asta in functie de scoala si diriginti.Succes!

| anonim_4396 explică (pentru Frumusika3):

Strici fericirea la oameni phbbbbt.

| Frumusika3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aloo! Copilu! Ai pus intrebarea "Maine se face scoala sau nu?" eu ti-am raspuns! Vai iti dai seama nu de duci o zi la scoala! Vai ce bucurie! Eu m-am dus si am facut scoala! Dar pentru ce care habar nu au ce e cuvantul "scoala" ca tine nu ma mir ca te bucuri!

| anonim_4396 explică (pentru Frumusika3):

Eu glumeam laughing, s-a trezit omul matur din tine :-s?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clar ca se face scoala.De ce sa nu se faca?

| andreea49 a răspuns:

Am inteles ca nu se fac ore (dar la scoala mergem, cu siguranta)... acum nu stiu daca e adevarat.

| Angie12 a răspuns:

Maine se merge la scoala doar daca vrei, si faci niste activitati!

| IwantToPlayAGame a răspuns:

Normal ca se face, de ce nu s-ar face? Pentru ca e ziua mondiala a educatiei? Asta nu e motiv, tu de ziua ta de nastere mergi la scoala? Profesorii, de zilele lor de nastere vin la scoala? DA, pai si atunci ce mai intrebi?

| anonim_4396 explică (pentru IwantToPlayAGame):

Peste primele doua intrebari sar dar la a 3 a iti raspund cu sinceritate ca...nu.

| Frumusika3 a răspuns (pentru IwantToPlayAGame):

La mine se face scoala, adica s-a facut si DA de ziua mea logic ca merg la scoala!

| Frumusika3 a răspuns (pentru IwantToPlayAGame):

Scuze nu tie vroiam sa-ti scriu altcuiva

| ririruha a răspuns:

Se face da nu se fac ore la noi la scoala maine facem activitati

| djcristi99 a răspuns:

De ce sa nu se faca scoala?