| AlexandraLLL a întrebat:

Buna TPU mie imi place sa port tricouri largi, pantaloni largi ( in niciun caz colanti ), parul dezordonat...dar nu stiu ce stil este big grin Unii oamenii imi spun ca sunt emo, dar nu sunt emo doar imi place sa port tricouri largi, si cand nu port tricouri largi, port tricouri simple si un lantisor lung cu diferite obiecte( ceas, bufnita etc). Voua care stil va place mai mult, primul sau al doilea? Sii daca mi-ati spune cum se numesc stilurilurile.Va multumesc. Funda happy

2 răspunsuri:
| Aimèeeee a răspuns:

Rapper. Mie imi place sa fiu cat mai feminina. (haine mai mulate pe corp) happy

| YourDeath a răspuns:

Tricou larg, pantaloni largi...imi suna a rapperlaughing In orice caz, NU e emowinking Al doilea habar nu am cum se numeste. Da-i tu un numehappy Si nu am un raspuns clar daca imi plac aceste stiluri. Depinde de persoana care le poarta.