| BMTH a întrebat:

De ce nu va convine cand vedeti pe cineva mai diferit ca voi? Cand spun diferit ma refer la aspect. Sunt fata si ma imbrac in tricouri foarte largi, colanti rupti, port lanturi la blugi, bandane la mana; am ceva suvite colorate si niste tatuaje semipermanente pe degetele mainii. Eu nu ma port asa de dragu' de a atrage atentia, ci asa simt eu nevoia sa ma imbrac.Nu mi-a placut niciodata sa fiu ca ceilalti. Voua vi se par ciudate astfel de fete?

1 răspuns:
| MrsDraguttza a răspuns:

Nu ciudate, doar diferite...
Fiecare are o fire pe care odata si-o scoate la iveala
Trebuie sa fi tu insuti iar prietenii trebuie sa te placa asa cum esti

Ai incredere in tine si nu lua aminte la sfatul celor rai
Fii indiferenta la critici

Eu cred ca esti draguta
chiar daca nu te-am vazut
pup