| Yoo01 a întrebat:

Poate e o intrebare prosteasca dar ce credeti ca poate pica la romana subiectul 3 acum in toamna. Mai poate poezie sa cada? Orice parere e binevenita si da teoretic totul ar trebui invatat dar astept pareri.

1 răspuns:
| Redsunshine33 a răspuns:

Eu cred că nu.Merg pe epic, ca să îti fie mai ușor poti să excluzi autorii care s-au dat, respectiv Eminescu, Arghezi, Blaga zi și Barbu, eu zic că nu i-ar mai dai și în sesiunea din toamnă pe niciunul.Ar rămâne Bacovia cu Stănescu, dacă ar fi să pice liric.În orice caz, învătă măcar cât să știi planul la ele, restul dezvolti tu.Baftă la învătat!