| Jianu99 a întrebat:

Ce credeti ca pica acum la bac la romana la toamna la subiectul 3?

Răspuns Câştigător
| Aurora99 a răspuns:

Sincer,chiar daca sunt pe profil real si si eu dau acum, iti recomand sa inveti din toate, fiindca nu cred c-ai suporta dezamagirea sa afli ca se da ceva ce n-ai invatat.Macar putin din fiecare, ce-i caracteristic fiecarei opere.A, da, si banuiesc ca logic, nu se da ce ti-a picat la bac si simularea ta de bac de-a 12-a.in rest, iti poate pica si ce a picat la real.De asemenea, texte lui Titu Maiorescu nu s-au dau ever ca subiecte.Mult succes! happy

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Poezie

| Aurora99 a răspuns:

Real sau uman? Ca depinde

| Jianu99 explică (pentru Aurora99):

Uman

| Aurora99 a răspuns (pentru Jianu99):

Sincer,chiar daca sunt pe profil real si si eu dau acum, iti recomand sa inveti din toate, fiindca nu cred c-ai suporta dezamagirea sa afli ca se da ceva ce n-ai invatat.Macar putin din fiecare, ce-i caracteristic fiecarei opere.A, da, si banuiesc ca logic, nu se da ce ti-a picat la bac si simularea ta de bac de-a 12-a.in rest, iti poate pica si ce a picat la real.De asemenea, texte lui Titu Maiorescu nu s-au dau ever ca subiecte.Mult succes! happy