| alexx102428 a întrebat:

Se trec notele de la simulari in catalog?

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Profesorul este suveran in acest domeniu. Daca vrea sa le treaca, le trece, daca nu, nu.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TEORETIC, aceste note NU ar trebui să se treacă în catalog!

Din PĂCATE, Ordinul M.E.N. a "uitat" să menţioneze acest lucru :(

Vezi alte detalii la linkul :
http://cnaob.org/docs/1415/sim_ordin.pdf

http://www.edu.ro/index.php/pressrel/22384

Deci, rămâne la latitudinea profesorului dacă le va trece ( sau nu )!

Toate cele bune.

| T0T a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu se trec.
De asta se numesc ''simulari''.
La scoala cand faceti simulari in caz de cutremur, se cutremura scoala?
Raspuns: NU.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

La mine se trec,

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

A, inseamna ca tu esti a 12. La astia de a 8a nu se trec.
Pai stai, exista o rubrica separata pentru simulari?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

A eu nu stiam de astia de a 8-a. Ni le trece ori ca nota normala ori ca teze, nu stiu inca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Miihaa a răspuns:

Cred ca cel mai bine iti intrebi profesorul. Sunt profesori care da, alti nu.

| Nataliaa25 a răspuns:

Pai depinde de profesor, daca vrea sa le treaca le trece daca nu, pai nu laughing. La mine nota de la simularea la romana se trece dar la matematica nu din fericire! happy Bafta!

| QueenRaluca24 a răspuns:

Normal nu