| DixieIsCrazy a întrebat:

Stiu ca nu e locul potrivit dar..boboci in Colegiul National Ion Creanga Bucuresti pe aici?big grin

7 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Vecina mea, Andreea happy

| DixieIsCrazy explică (pentru SimonaCristina):

Www.facebook.com/DixieSeStieee
Spune-i să-mi dea add sau sa caute Denisa iuliana sa vb

| AndreeeaDaniela a răspuns:

Daaa,eu sunt la stiinte ale naturii.Tu?
Lasa-mi un mesaj pe privat ca sa mai vorbim.Ai auzit ceva despre intalnirea bobocilor?

| DixieIsCrazy explică (pentru AndreeeaDaniela):

Www.facebook.com/DixieSeStieee
Dami add... Dacă nu ma găsești asa cauta Denisa iuliana și îți zic acolo:)

| teo102 a răspuns:

Hey și eu sunt bomboană în Creanga la filo și și eu voiam sa știu despre întâlnirea bobocilor?

| DixieIsCrazy explică (pentru teo102):

Www.facebook.com/DixieSeStieee
Dami add. Dacă nu ma găsești asa cauta Denisa iuliana. Îți zic acolo :)

| Pisicuta34 a răspuns (pentru teo102):

Buna Teo, si eu sunt la filo in Creanga. Daca vrei sa vorbim, lasa-mi un id ceva happy
Nu te lua dupa numele de utilizator, este contul surorii mele big grin