| Ashdglsdk a întrebat:

Sunt clasa a 11-a si vreau sa stiu daca la simularea bacului din acest an scolar se dau probe doar la 2 materii sau la 3? Adica eu fiind la profil real, clasa 11, dau simulare doar la matematica si romana sau imi aleg in plus o a treia materie? Si inca o intrebare, la romana dau simulare si oral sau doar scris?

2 răspunsuri:
| mistichypnosis a răspuns:

Buna!
Vei da simulare la doua materii, romana si mate, cat despre probele orale, iti pot zice aproape sigur ca nu vei da simulare.
Bafta!