| Georgiiiiiii a întrebat:

Sunt clasa a 9-a, mate-info si nu stiu la ce sa dau teza...Am de ales intre chimie si biologie si chiar nu stiu ce sa fac.Acum chimia este foarte usoara si ma intreb cum va fi pe semestrul 2.La biologie mi se par grele problemele alea plus ca am o profesoara care nu prea puncteaza la lucrari si da foarte greu...ce sa fac? straight face

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Pai daca chimia ti se pare usoara, alege chimia, chimia o sa fie mai grea pe parcurs, dar daca ai inteles de pe acum cum e la chimie si ti se pare usoara, asa o sa ti se pare si dupa aceea.