| DenyssaAdynna a întrebat:

Buna TPU.Sunt corigenta la matematica si sunt in clasa a 8a si nu stiu sigur daca dau examenele la Romana si la Matematica in data de 25 si 27. Spuneti-mi urgent dau funda!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Si cu parere de rau:
Elevii vor sustine examenele de corigenta intre 19 august si 6 septembrie
Anunturi Google
Elevii din invatmantul preuniversitar vor putea sustine examenele de corigenta in acest an scolar intre 19 august si 6 septembrie, potrivit unei note a Ministerului Educatiei Nationale.

Astfel, pentru elevii din clasa a VIII-a examenele de corigenta vor avea loc in perioada 19-21 august. Elevii din clasele terminale de liceu, cei din anul de completare si cei care au parcurs stagii de pregatire practica vor putea sustine examenele de corigenta intre 7 si 8 august.
vezi aici:
http://www.ziare.com/......ie-1235235

:(( :-SS

3 răspunsuri:
| DenyssaAdynna explică (pentru stlucian):

Multumesc mult!

| stlucian a răspuns (pentru DenyssaAdynna):

N-ai de ce si BAFTAthumbs up

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Si cu parere de rau:
Elevii vor sustine examenele de corigenta intre 19 august si 6 septembrie
Anunturi Google
Elevii din invatmantul preuniversitar vor putea sustine examenele de corigenta in acest an scolar intre 19 august si 6 septembrie, potrivit unei note a Ministerului Educatiei Nationale.

Astfel, pentru elevii din clasa a VIII-a examenele de corigenta vor avea loc in perioada 19-21 august. Elevii din clasele terminale de liceu, cei din anul de completare si cei care au parcurs stagii de pregatire practica vor putea sustine examenele de corigenta intre 7 si 8 august.
vezi aici:
http://www.ziare.com/......ie-1235235

:(( :-SS