| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in a8a si vreau sa merg la un liceu de arte palstice, pe arhitectura. Oare trebuie sa dau vreo proba eliminatorie? Am talent la desen, dar nu sunt prea lucrat, adica m-am concentrat mai mult pe materile de baza.

3 răspunsuri:
| Kukis a răspuns:

Da..trebuie sa dai probe eliminatorii si ar trebui sa te interesezi cat mai repede deoarece trebuie sa te inscrii si iti trebuie ceva si de la scoala din cate stiu.

| MoțoSGM a răspuns:

Da, vei da o proba, si in functie de cat de talentat esti la desen ti se va spune daca ai fost admis sau nu. Oricum nu trebuie sa te stresezi, va fi usor.

| RazvanSmile a răspuns (pentru MoțoSGM):

Nu stii din ce? Sa incep sa ma pregatesc, chiar imi doresc sa intru happy