| maritzandrei a întrebat:

Buna TPU! Sunt in clasa a VII-a si o sa dau teza la romana. Ma puteti ajuta cu niste modele de teze pentru clasa aVI-a semestrul? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| MariaO a răspuns:

Http://www.didactic.ro/cautare?search=teza+romana+clasa+a7a&x=0&y=0 Gasesti mai multe, in josul paginii.

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Dacă eşti în clasa a VII-a pentru ce îţi trebuie modele de teze pentru clasa a VI-a? Tu nu ai dat teze cînd ai fost în clasa a VI-a?

| maritzandrei explică (pentru corolav):

What? cred ca nu ai citit bine intrebarea...ia mai citesteo inca o data...

| corolav a răspuns (pentru maritzandrei):

Măi, copile, am eu 65 deani şi port ochelari la citit, dar la tine în text scrie clar: "Sunt în clasa a VII-a şi o să dau teză la română.Mă puteţi ajuta cu nişte modele de teze pentru clasa a VI-a? Este adevărat că ulterior, în alt anunţ, ai corectat ( asta am văzut şi eu după ce deja răspunsesem) dar aici aşa ai scris. N-am să cer să -ţi ceri scuze dar încearcă să fii mai atent cînd scrii ceva şi dai drumul la porumbel.

| maritzandrei explică (pentru corolav):

Oh da...scuze

| alymiky13 a răspuns:

Cauta pe didactic.ro sunt cele mai bune teze acolo, dar trebuie sa il descarci si nu stiu sigut daca asa o sa ai si tu la teza.