| IoaNa1428Dmd a întrebat:

Bună TPU.
Termin clasa a9a si sunt la profilul filo simplu, in clasa a8a nu am dat examenul de limbă engleza, dar in clasa a10a vreau sa ma transfer la clasa de intensiv engleza pentru ca nu imi place colectivul in care am nimerit.
Ma pot transfera la clasa de intensiv si fara acel examen? Adica diriginta clasei e profa mea de engleza si eu am 10 pe linie la engleza...
Stiti daca ma pot transfera cu un fel de diferente sau nu?

Răspuns Câştigător
| Anon31241212 a răspuns:

Poti sa te transferi dar trebuie sa dai niste diferente. Nu te teme! Sunt usoare. Cred ca doar la engleza ai de dat. Succes!

3 răspunsuri:
| SalutTPU22 a răspuns:

Uău, nu te transfera din cauza colegiilor, sunt rai pentru ca sunt invidiosi...

| Stan_Alexia-Maria_1998 a răspuns:

Din cate stiu eu, poți. Anul acesta am dat examenul de la engleza si era pentru bilingv engleză, nu pentru intensiv. Ai putea sa întrebi o profesoară/profesor de engleza ca sa te lămurești.