| Pastrama a întrebat:

tocmai am dat Evaluarea Nationala la romana si acum mi-am amintit ca in loc de o taietura am pus o paranteza si am taiat unde am gresit.Se poate considera semn? Ma tot gandesc la asta si na...

Răspuns Câştigător
| Alexandra7201 a răspuns:

Poti sa stai linistita pentru ca nu se considera semn. Si eu anul trecut cand am dat evaluarile am mazgalit pe acolo, dar nu a zis nimeni nimic si am luat niste note frumusele. Succes la Evaluare la matematica! happy

| Pastrama explică (pentru Alexandra7201):

Multumesc mult pentru raspuns

| Alexandra7201 a răspuns (pentru Pastrama):

Cu placere. Deci, ce note ai luat?happy

| Pastrama explică (pentru Alexandra7201):

Buna scuze ca nu am raspuns la intrebare dar nu am mai intrat de mult pe TPU. Abia acum am vazut ce m-ai intrebat.La limba romana am luat 9 si la matematica 7. Emotiile astea la matehappy

| Alexandra7201 a răspuns (pentru Pastrama):

Nu e nici o problema happy. Felicitari! Desi e vacanta iti zic de pe acum succes la liceu! happy