| bendis92 a întrebat:

Unde as putea vinde manuale de liceu (a XI-a, a XII-a)?

8 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! La un anticariat din orasul tau!winking

| LifeEndsWithADream a răspuns:

Daca ai profil de facebook, poti sa postezi acolo un anunt ca vinzi manuale, sau elevilor din clasele mai mici (cls XI - XII), poti sa le oferi la un pret mai mic decat daca ar cumpara carti noi.

| MLVenus a răspuns:

La licee, le poti vinde elevilor care sunt in clasele respective.

| Alecsandri a răspuns:

La liceu, la elevii din aceste clase, crede-ma si eu mi-am vandut manualele la colegii mai mici si chiar a meritat
Poti vorbi chiar si cu profesorii materiei respective sa vb cu elevii pentru a le cumpara

| bendis92 explică:

Majoritatea le-am vandut la liceu, dar am mai rams cu cateva big grin merci de raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut mai ai manuale de a Xi sunt interesat poti adauga id alexandru1349. Ms

| Kissmeagain a răspuns:

Sau te uiti dupa elevii care trec acum a-XI-a sau a-XII-a. Poti sa le vinzi la un pret mai mic, iar daca sunt in stare buna cu siguranta vei avea clienti.

| mucegai a răspuns:

La liceu, la elevii din aceste clase, crede-ma si eu mi-am vandut manualele la colegii mai mici si chiar a meritat
Poti vorbi chiar si cu profesorii materiei respective sa vb cu elevii pentru a le cumpara