| minniemouse1312 a întrebat:

Buna TPU.
Unde pot gasi rezultatele de la olimpiada de lb.romana, etapa locala, 2013?happy
FUNDA

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ori vor fi afișate la școala unde s-a dat examenul, ori intri pe adresa inspectorului de specialitate, la ISJ-ul din județul tău. Oricum, profesorul de specialitate îți va comunica nota obținută.

1 răspuns:
| ilinca23 a răspuns:

Buna!
Deocamdata nu s-au afisat nici macar subiectele de la olimpiada, apoi rezultatele. Rezultateale se afiseaza peste cateva zile. Daca ai participat la olimpiada, cel care iti va spune rezultatul obtinut este profesorul tau! Vorbeste cu acesta si vei afla ce nota ai luat. Rezultatele se comunica profesorilor, afisarea acestora pe internet se va face peste ceva timp, dupa ce se vor depune contestatii, recorectare etc.