| Andreeaeerdna2450 a întrebat:

Bună, TPU!
Unde se dau competențele la engleză daca vreau sa dau la un liceu din București, eu locuind in alt judet? (am sansa sa il fac acolo, am unde sa stau, nu asta e problema). Dar capacitatea? Se dau ambele in Bucuresti? Si unde si cand completez lista cu liceele la care doresc sa dau?

1 răspuns:
| Mihai314 a răspuns:

Cel mai probabil vei da la liceul la care vrei să dai. Eu zic să suni la secretariatul de la liceul respectiv si sa intrebi tot ce vrei. Sau daca nu, pune unul din părinți să sune. Si poți sa întrebi de lista cu liceele de profesorii de la scoala ta. Pentru ca doar alea vor fi informații sigure. happy