| Quander a întrebat:

Hey. vreau sa fac liceu in bucuresti si as vrea sa imi spuneti cum sa fac asta. in primul rand am nevoie de lista cu liceele si profilurile lor si cat de bune sunt liceele.si cum sa fac sa intru la acel liceu din alt judet? ma duc acolo? vb cu profesori de la mine sau? i need help!

1 răspuns:
| VadTot a răspuns:

Eu nu ti Recomand sa vii aici in Bucuresti! Nici nu ti poti da seama ce se intampla prin ceste licee! Sunt pline de tot felul de specimene care mai de care mai ciudate si plini Bubuoaie" Pe Cap! Inainte sa alegi sa ajungi in Bucuresti la liceu Iti Recomand sa te interesezi mai degraba despre liceele din Bucuresti Care Este Atmosfera prin ele ~~De la liceele cele mai bune la cele De marginea Bucurestiului Crede ma ca toate sunt Pline De gunoaie"Incepind de la Profesori Elevi Si Termindind cu femeile De serviciu""laughing)Deci Nu ti recomand sa ajungi in Bucuresti ~! Acum pe bune Crezi ca fiind capitala Romaniei Vei gasi ceva bun si frumos?sadNici Decum te inseli daca asta crezi! ASa ca ai grija ce alegi unde vrei sa ajungi!