| Laura1074 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Dupa cum stiti ieri, 23 februarie 2013 s-a desfasurat etapa judeteana a olimpiadei de limba romana.Stiti cumva daca s-au afisat in Buzau rezultatele? Si daca da, dati-mi un link cu rezultatele la clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a.Cel mai bun raspuns primeste funda! Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce te grabesti asa? Cand crezi au avut timp sa le corecteze? Au stat treji noaptea? Pe marti incolo se afiseaza rezultatele.

| Laura1074 explică (pentru darrio2007):

Nu ma grabesc dar auzisem de la cineva ca s-ar fi afisat si eram curioasa.

| darrio2007 a răspuns (pentru Laura1074):

Sa stii ca am cautat dar nu am gasit nimic din 2013.