| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce credeti ca se da la bac la romana anul asta? Eu cred ca fi roman interbelic al experientei sau nuvela.

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Si eu cred si sper sa fie tot roman sau nuvela. Parca vad ca la ce noroc am eu, nimeresc Iona sau ceva de Voiculescu sau mai stiu eu cine.

| OnuOnulică a răspuns:

Se poate să dea și nuvelă pentru că nu a mai fost demult.

| Anna121 a răspuns:

Probabil roman, putin probabil sa fie iar poezie, dar cine stie, e posibil sa pice orice. Iti urez multa bafta!

| SarmalutaPuternica a răspuns:

Sa dea domnul!

| Criss0934 a răspuns:

Nu putem sa premeditam ce vor da la bac...e ok daca te pregatesti pentru amandoua subiectele.Succes la bac!