| CristinaDeux a întrebat:

Daca s-a dat anul trecut la bacalaureat roman interbelic, credeti ca vor mai da si anul acesta tot roman?

Multumesc

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

E posibil, dar eu sunt de parere ca va pica poezie. Cel putin la stiinte ale naturii. Am un presentiment.

| CristinaDeux explică (pentru aXy99):

Poezie sau nuvela. Si eu cred la fel insa tind mai mult spre poezie.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subiectul se trage la sorti, sunt 10 variante din ce-mi amintesc, e o sansa sa fie si cel de anul trecut, nu are importanta ce s-a dat anul trecut.

| DeathOfDreams a răspuns:

Dacă spunem că nu credem, ce-o să faci? O să treci peste el și n-o să-l mai înveți?

Mii de teme pe subiectul ăsta, și niciun medium.
Îți poate pica absolut orice, ffs

| CristinaDeux explică (pentru DeathOfDreams):

Voiam doar o parere. Daca te ataci singur, e problema ta.

| DeathOfDreams a răspuns (pentru CristinaDeux):

Și ți-am dat o părere.
Ceea ce voiam să subliniez e faptul că părerea noastră e irelevantă, tu oricum trebuie' să înveți tot.

Cum m-am atacat -singură-?laughing

| Anna121 a răspuns:

Da,poate pica orice, nu e o regula ca sa nu se mai dea si anul asta ce s-a dat anul trecut. Succes!

| AdrianaB1 a răspuns:

Eu cred ca nu, dar pregateste-te!