| Parola11 a întrebat:

Vreau sa ma fac jandarm dar am cosuri pe fata si sigur o sa imi ramana semne.Am dat pe site-ul oficial al unei scoli de jandarmi la criterii de recrutare si nu scria nimic de semne.Va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti pentru ca e vorba de viitorul meu si deja am inceput sa invat engleza si gramatica limbii romane. Poate ati intalnit aceasta situatie.La academia de politie stiu ca parca asa era, fara semne pe fata.Dar la jandarmi poate nu e asa.Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă nu ai alte defecte fizice, atunci înscrie-te. Coșurile (agneea) se vor vindeca treptat, dar să nu le necăjești, altfel îți vor rămâne semne. Succes.
Citește și aici:
http://www.scoaladragasani.ro/admitere/admitere.php