| GoBackInFuture a întrebat:

Vreau sa va intreb, daca am dat examenul acela de bilingv la engleza, cum pot face in asa fel incat, la liceu, sa intru la o clasa cu intensiv engleza? M-am uitat pe brosura si nu am vazut ca ar avea un cod separat sau vreun detaliu care sa-mi indice ce sa fac pentru a intra la o clasa cu intensiv engleza. Multumesc tuturor celor care ma pot lamuri cu privire la aceasta problema big grin

1 răspuns:
| StefiM a răspuns:

Dupa ce intri in liceu te duci si depui cerere ca vrei la clasa de intensiv asa se procedeaza pentru orice clasa de intensiv