| Sandraa_4560 a întrebat:

Buna TPUlove struck! Imi puteti spune unde pot gasi "Declaratia drepturilor (1689) si consecintele sale? Fundalove struckMultumesc.

Răspuns Câştigător
| aia a răspuns:

Si cu fundita cum ramane?laughing) cui i.o dai?laughing k ala la isto l.am scoslaughing

8 răspunsuri:
| Sandraa_4560 explică:

Lasa-l in pace oh go on. nu iti mai pune mintea cu toti prostii. Daca nu stie sa se comporte e problema lui.

| aia a răspuns (pentru Sandraa_4560):

Si cu fundita cum ramane?laughing) cui i.o dai?laughing k ala la isto l.am scoslaughing

| ionutzul31 a răspuns:

Cauta pe net.Consecintele cred ca ar fi ca in anglia nu va mai fi monarhie absoluta thinking

| CosmicKarma a răspuns:

Pe internet, daca ai minimum de bun simt sa cauti?

| aia a răspuns (pentru CosmicKarma):

Pe net sunt doar 4 randuri:p si nu zice nimic de consecinte daca nu stii taciwinking

| CosmicKarma a răspuns (pentru aia):

Eu cred ca esti de o prostie maxima, daca nu stii sa folosesti internetul. Cand ajungi vanzatoare de shaworma, adica ajungi la maximum din capacitatile tale, sa nu uiti sa pui maioneza cu usturoi.

| aia a răspuns (pentru CosmicKarma):

Mai desteptu lu peste pe net nu gasesti ceea ce avem noi nevoie ce nu pricepi? noi am cautat pe net dar nu am gasit ceea ce aveam nevoie si controleaza.ti vocabularulwinking

| aia a răspuns (pentru CosmicKarma):

Si sa vedem care din noi ajunge vanzatoare/vanzatorwinking si dupa mai vorbim

| CosmicKarma a răspuns (pentru aia):

Stimata maimuta rujata, am deja serviciu. Surprinzator, nu este de vanzatoare. Hai, mai pune niste usturoi in shaworma si stai linistita, va veni Fat Frumos sa te iubeasca, Fat Frumos chel, cu burta, aproape impotent si cu un cal basinos. O sa-ti zambeasca placut, pentru ca numai tu stii cati castraveti sa ii pui laughing