| anakondaba a întrebat:

Buna tuturor, am o problema, o sa vina balul bobocilor ( sunt in a IX -a ) si imi trebuie o proba, m am cam gandit eu la ceva, doar ca daca stiti o scenete, pantomima sau orice pentru 2 sau 3 persoane, va rog sa ma ajutati, sau idei de proba la talent, va multumesc!

Răspuns Câştigător
| andrutza89 a răspuns:

Buna am participat si eu la balul bobocilor cand eram de varsta ta, si am avut o proba cu un scaun si parteneru meu statea pe el ma jucam cu capul lui pe el aveam o coregrafie foarte frumoasa pe o melodie dea lu 50cent, si eu imbracata la costum adica sacou si pantaloni..pe dedesubt la pantaloni o pereche de colanti 3 sferturi, si cu camasa si sub camasa o bustiera, eu cu proba asta am dat toata lumea pe spate, si deia am si castigat.Succes