| aleexkdos90 a întrebat:

Bună tuturor. Îmi puteți spune niște informații legate de transfer din clasa a9a in clasa a10? Este deja martie, in vara se depun dosarele? Stiu că, contează media de la final de an sa fie mai mare decât ultimul intrat, in liceul respectiv și se dau și niște diferențe, cam când ar trebui să mă duc la secretariat la liceul respectiv? Sau cum se procedează?

3 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Te poți duce oricând la secretariatul liceului, de luni până vineri, să întrebi. Ei sunt cei mai în măsură să-ți dea toate informațiile necesare.
Succes!

| aleexkdos90 explică (pentru adryang78):

Mă pot duce și singură?

| adryang78 a răspuns (pentru aleexkdos90):

Bineînțeles. Nu este nevoie să te însoțească un părinte pentru asta.