| Yurisa a întrebat:

Unde pot vedea rezultatele bac 2015? Pe edu au disparut de mult si trebuie sa verific ceva sad Daca imi dati un link valabil va dau o fundita

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Yurisa explică:

Am reusit cu internet explorer! Multumesc la toti

| eckblume a răspuns:

Doar daca scrii numele persoanei pe google si adaugi bac, numele judetului iti afiseaza.

| Sp3cTrA1 a răspuns:

Imi cer scuze dar nu mai sunt au disparut toate nu mai sunt site-uri poate site-urile se updateaza odata la 1-2 ani si nu mai apare toate rezultatele din anii trecuti sper ca te-am ajutat