| DianusIoana a întrebat:

urmează perioada de inscriere la liceu si s-au afisat la liceul unde doresc sa intru actele necesare..Am toate actele in afara de diploma de absolvire ..de unde o pot lua? La sfârșitul anului am primit doar acea diploma pe care scrie premiul obtinut in urma rezultatelor pe clasa a 8 a atat...nimeni din scoala mea nu are vreo diploma de Absolvire.

10 răspunsuri:
| mitzok a răspuns:

Eu am primit diploma de absolvire a clasei a8a in urma cu o saptamana, si deja mi am dus raportul la liceu si stiu unde intru.

| MiaaSd a răspuns:

Cu ce acte trebuie sa te prezenti la liceul unde vrei?

| DianusIoana explică (pentru MiaaSd):

Cerere tip de la scoala
Copie dupa buletin si certificatul de nastere
Adeverința medicala si aviz epidemioligic
Foaia matricola a claselor 5-8
Rezultatele la evaluare si media de admitere
Copie dupa diploma de absolvire

| MiaaSd a răspuns:

Am vazut ca ai raspuns dar nu am vazut mesajul, imi poti raspunde din nou te rog?

| DianusIoana explică (pentru MiaaSd):

Cerere tip de la scoala
Copie dupa buletin si certificatul de nastere
Adeverința medicala si aviz epidemioligic
Foaia matricola a claselor 5-8
Rezultatele la evaluare si media de admitere
Copie dupa diploma de absolvire
ACUM DEPINDE DE LA ȘCOALA LA ȘCOALA!

| MiaaSd a răspuns:

Multumesc ca mi.ai raspuns, cat ai media de admitere?