| heyromania a întrebat:

urmeaza sa ies presedinte al consiliului de elevin dar cei mari nu ma voteaza. Problema este ca m-am gandit la niste activitati care sa-i convinga sa ma voteze, dar nu-mi vine nici una in cap. Puteti sa-mi spuneti cat mai multe in afara de concurs de miss & mister.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-le ca vei organiza excursii, iesiri, vizite la muzee, expozitii, gradini zoologice, etc.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, zici ca te-ai gandit la activitati, dar nu-ti vine niciuna in minte. Atunci, la ce te-ai gandit?
Si, de unde esti asa sigur(a) ca urmeaza sa "iesi" presedinte, daca cei mari nu te voteaza? Se vede treaba ca si-au dat si ei seama ca habar n-ai pe ce lume esti.

| heyromania explică:

Desteptule! am prezentat un program electoratului si impartit si bomboane dar am convins numai pe cei mici! si daca nu ai nici un raspuns macar nu ma raspunde

| AnaBlackVampire a răspuns:

Esti din Cervantes? Sunt de acolo si se voteaza luni aceeasi chestie!

Întrebări recente