| Iloveyou_6447 a întrebat:

vine banchetul si noi facem activitati precum miss si mister, karaoke si concurs de dans mai stiti alte sugestii?

Răspuns Câştigător
| Miina a răspuns:

Buna.
Ati putea incerca:
-un concurs de moda[la un banchet ar fi ceva original]
-un scenariu
-sau un concurs de caricaturi.pe moment[cine termina primul. a cui e cea mai frumoasa]
-sau puteti face poze[ale cui ies cel mai frumos castig-ele raman si ca amintiri foarte frumoase]
cam atat imi vine in minte. Funda?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Concurs de dans pe perechi surpriza laughing

| Bor a răspuns:

Cultura generala?
Comedie(imitati un prof amuzant,idiot, rau, ciudat.De preferat cei care nu mai raman in liceu la aceeasi scoala)