| GBF a întrebat:

Buna va rog ajutati-ma am un concurs la matmatica si trebuie sa pregatesc numele echipei o deviza si o emblema ma puteti ajuta cu ceva idei va rog multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca numele echipei ar suna bine "Number Force"
Emblema ar arata bine daca ar fi de culoare rosu închis, sau albastru închis (aceste culori reprezintă puterea) si in interior sa fie numărul 1, iar in jurul lui, o coroana aurie. Aceasta e părerea mea, dar tu decizi. Succes la concurs!

| GBF explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult am sa optez pentru acest nume in romana happy m-ai ajutat merci :* o sa mai astept si alte raspunsuri