| Lavinia244 a întrebat:

Buna,va rog cine stie la ce facultate,in ce oras, se fac cursurile de psihologie in limba engleza? Va multumesc!

1 răspuns:
| anss23 a răspuns:

Facultatea de Psihologie si Stiinte ale Educatiei - UBB Cluj Napoca:
"Facultatea noastra ofera programe de studii in limba romana, engleza, maghiara si germana."
Cred ca singura facultate de psiho cu predare in engleza e cea de la Cluj, nici macar la Universitatea Bucuresti nu exista predare in engleza la psihologie deci e clar ca in alte orase in afara de Cluj nici atat.Dar tu mai intereseaza-te. uite site-ul de pe care am luat eu informatia
http://psiedu.ubbcluj.ro/ e e prima pagina o descriere