| mihaelaclaudia77 a întrebat:

Bună! VA ROG MULT, cine are lecțiile pentru bac la istorie, romana și geografie sa mi spună:]]]urgent! am nevoie, sa fie sintetizate bine, sa fie ok, pentru note mari la bac

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doamna profesoara sigur le are, cand o suni?

| mihaelaclaudia77 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Poftim? Pe cine sa sun? Ce profesoara? Nu înțeleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista carti cu materie structurata! Ele te ajuta cel mai bine sa inveti

| mihaelaclaudia77 explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, dar nu știu care sunt cele mai bune. as dori sa găsesc carti cu toate lecțiile din ultimii ani, nu doar cu lecțiile pentru anul ăsta. eu dau bacul anul următor și mi-ar fi mai ok sa învăț toate lecțiile decât o parte.