| Cineva! a întrebat:

Voi organiza la scoala o dezbatere pe tema "televizorul". Ce intrebari(interesante) as putea sa le pun colegilor legate de televizor la care ei sa poata fi pro sau contra.Sa fie ceva interesant.Multumesc mult:*

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Dacă sunt modele demne de urmat paraşutele şi cocălarii care invadează programele posturilor TV la orele de vârf.
Dacă cultura este reprezentată în mod corespunzător în cadrul grilelor de program.
Dacă nu ar trebui să se reintroducă, măcar pe posturile naţionale, cursuri pentru diferite materii şi ani de studiu...
Dacă mai ai nevoie de idei sunt pe aici.

1 răspuns:
| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 a răspuns:

Ujgfkfjydfdjyhgkufcmhgfmhfjcf,uhtfyhtgchmgtdcmhgdmhtgdmcyhtdmyhgfchmjhgfykthdgymthdgcmyhjygfv,ujymhvkuthgsxtjgrfesdmfuyjg.okujfc,ujgdckyhmtgfckhtgdkcyjtgfgh.kyt.

Întrebări recente