| Mary Marry a întrebat:

Hei buna! happy
As vrea sa imi dati articole mai interesante despre poluarea apei.Am nevoie la scoala pentru un proiect la educatie de sanatate. Dar vreau ceva mai interesant.Multumesc mult

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Temele pentru scoala le faci singura! Nu le facem noi!

| Mary Marry explică:

straight face nerd
1. Daca nu vreti sa am ajutati nu mai scrieti! rolling eyes
2.Nu sunt singura care pune intrebari despre temele de la scoala. [-)
3.Iuefo.pe mine nu ma face nimeni ''fato''! straight face

Si iti multumesc mult Ourano! happy Ce mi-ai dat tu o sa ma ajutewinkingmult!

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Dadeai search si tema era gata.-_- mare scula sa tastezi pe google poluarea apei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Măi fato! Nu te supăra, tu ceri ajutor sau pomană?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog să mă scuzi! Mult succes la învăţat, stimată domnişoară!