| Devil21 a întrebat:

Buna!
Vreau cat mai multe detalii despre facultatea de psihologie si științele educației mai ales din partea celor care sunt înscriși la facultatea respectiva.
Ma interesează cel mai mult :admiterea,sesiunile, cadrele didactice si programul.

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Tu îți dai seama că nu ai menționat universitatea?
Nu toate facultățile de psihologie și științe ale educației au aceași formă de admitere.

| Devil21 explică (pentru zurick):

Am zis in general nu degeaba am specificat ca vreau raspuns de la cei deja înscriși.

| zurick a răspuns (pentru Devil21):

Nu sunt aceleași detalii in general, nici nu se axează pe acelasi lucru la Cluj si la București de exemplu, iar aici nu mă refer la admitere.
La Iași ai admitere pe bază de dosar, la București ai admitere cu 250 de grile din cartea lui Zlate, la Cluj e o altă carte pe care trebuie să o înveți, la Timișoara ai cv raționamenr logic la admitere. Nu le poți pune pe toate într-o categorie.

| Devil21 explică (pentru zurick):

Pe mine ma intereseaza cea din București

| Devil21 explică (pentru zurick):

Oricum iti mulțumesc!