| maria11579 a întrebat:

Vreau cateva sfaturi! Am parul saten cu ochii caprui. Am parul lung pana la jumatatea spatelui. Peste foarte putin timp am banchetul si nu stiu ce coafura sa-mi fac ( termin clasa a8-a). Imi puteti recomanda cateva? Vreau sa imi puneti un link si cu pasii pe care trebuie sa-i urmez pentru obtinerea coafurii dorite. Dau funda! Multumesc mult!

1 răspuns:
| Gby77 a răspuns:

Uite aici. sper sa.ti fie de ajutor http://www.youtube.com/watch?v=ixWgvMYgna0&feature=related...:*
funda?