| maria11579 a întrebat:

Vreau cateva sfaturi! Am parul saten cu ochii caprui. Am parul lung pana la jumatatea spatelui. Peste foarte putin timp am banchetul si nu stiu ce coafura sa-mi fac ( termin clasa a8-a). Imi puteti recomanda cateva? Vreau sa imi puneti un link si cu pasii pe care trebuie sa-i urmez pentru obtinerea coafurii dorite. Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Arat exact ca tine big grin
Eu la banchet mi-am facut parul cu placa(la coafor) si l-am lasat pe spate big grin

| Irinushh a răspuns:

Te-ai gandit sa te duci la coafor? Ii spui la tipa aia sau la tipul ala ce frizura vrei si daca nu ea stie sa faca tot felul de impletituri sau mai stiu eu ce laughing

| maria11579 explică:

Multumesc pentru raspunsurile acordate! Unele sugestii pe care mi le-ati dat nu ma ajutau deoarece nu am placa si vreau sa ma aranjez acasa, nu la coafor.

| Dreamz a răspuns:

Hey! Uite un link cu 5 coafuri. Poti sati alegi dintre ele: http://www.divahair.ro/......mai_3_pasi