| NoNsensorin a întrebat:

Buna,vreau sa imi spuneti care e cel mai bun site de traducere din engleza in romana? Am incercat google translate dar,serios, da rateuri mari si propozitii fara sens.Stiti daca exista vreo aplicatie, sau site care sa traduca corect din engleza in romana? Mersi!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nici un soft nu poate reproduce un text, de exemplu limba germana, sintaxa e diferita, modul cum te exprimi, numai vorbesc de reguli gramaticale

| Kiwibibilă a răspuns:

Singurele site-uri care traduc corect sunt cele pe bani.

| EliChan a răspuns:

Un dictionar real te va ajuta cel mai mult.

| NoNsensorin explică (pentru EliChan):

Nu prea am timp de asta...

| Rosca_Daniel_1997 a răspuns:

Spune ce text, te ajut eu sa traduci