| AliceIDK a întrebat:

Vreau sa imi spuneti cat de mult stiti despre credinta voodoo. Cum s-a format si despre ce e vorba. Ma fascineaza acest lucru. Mersi

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Nu e pentru tine in afara de cazul in care planuiesti sa vizitezi Africa, este o religie a carei traditie se transmite exclusiv pe cale orala.

| AliceIDK explică (pentru thealchemist):

De ce nu-I pentru mine?

| thealchemist a răspuns (pentru AliceIDK):

Pentru ca nu ai de unde sa inveti, asa cum am spus se transmite pe cale orala si ar trebui sa te duci in Africa sa gasesti pe cineva care stie ce spune.

| torsi a răspuns:

Si care ***** mea este legatura cu voodoo? o.O