| Okin14 a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la n curs de limba engleza online
Vreau unul care este eficient... big grin
Funda

Răspuns Câştigător
| micutzafinetze a răspuns:

Nu sunt eficiente cursurile online mai bine ia-ti o carte pentru incepatori sau engleza mediu si vei invata mult mai mult si vei retine mult mai multe informatii

1 răspuns:
| maria33 a răspuns:

Cursurile online nu vor fi niciodata ca cele unde te duci cu caietul si pixul. La acelasi pret per curs as alege unul in care ai un suport, unde poti pune intrebari si ti se pot oferi explicatiile de rigoare. De pe internet merge sa inveti doar daca ai o memorie mecanica foarte buna adica sa inveti pe de rost totul.