| m1969 a întrebat:

vreau sa stiu si eu care sunt materiile pentru clasa a 10 a, profil economic. Mersi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai faci:mate,romana,engleza,franceza/germana,istorie,sport,tic,chimie,fizica, psihologie, geografie, biologie, religie, educatie anteprenoriala si modulele:protectia consumatorului si a mediului, comunicare profesionala, contabilitate+practica. Sper sa nu fi ratat ceva.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......multumesc/

Toate cele bune!

| ceachi1 a răspuns:

Salut!
din cate-mi amintesc sunt : romana, matematica, istorie, m1, m2, m3, m4, engleza, franceza, economie, ed Fizica ...atat imi amintesc laughing)